МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШЕМУ САЙТІ !
 
 
 

Задачі методичної служби

0

Автор: oksana від 30-10-2018, 01:10, переглянуло: 688

Задачі методичної служби на 2018-2019 н.р.


1. Забезпечення наступності дошкільної та шкільної освіти за рахунок усіх форм інтеграції освітньої діяльності на даних рівнях, особливу увагу звернути на перехідний період від дошкільної до початкової освіти.

2. Співпраця педагогів із ресурсним центром з підтримки інклюзивної освіти для дітей з особливими освітніми потребами та сприяння їх якісній соціалізації у навчальних закладах міста.

3. Забезпечення на рівні кожного загальноосвітнього закладу системи заходів щодо упровадження нового змісту початкової освіти.

4. Організація системної роботи щодо здійснення науково-методичного супроводу реалізації Концепції Нової української школи, Державних стандартів початкової освіти, оновлених навчальних програм з метою підвищення рівня професійної компетентності вчителів.

5. Спрямування зусиль на подальшу реалізацію положень Концепції національно-патріотичного виховання учнів, формування активної громадянської позиції та толерантності молодого покоління.

6. Забезпечення профільним навчанням учнів старшої школи відповідно до їх запитів та потреб регіону.

7. Наближення навчання та виховання кожної дитини до її здібностей та особливостей, що стане основою формування конкурентоспроможного фахівця.

8. Забезпечення соціально-педагогічного супроводу та підтримки дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з обмеженими фізичними можливостями; впровадження інклюзивного навчання.

9. Створення здоров’язберігаючого середовища в навчальному закладі.

10. Створення оптимальних умов для розвитку та творчої реалізації обдарованих дітей.

11. Забезпечення медичного супроводу дітей та підлітків, розвиток психологічної служби.

12. Забезпечення ефективної системи підвищення кваліфікації педагогічних працівників, розвитку інфраструктури безперервної освіти, всебічна підтримка молодих спеціалістів.

13. Вдосконалення діяльності, підвищення компетентності, методичної кваліфікації, професійної грамотності, управлінської компетентності адміністрації закладів.

14. Впровадження в практику діяльності закладів освіти традиційних і нетрадиційних форм організації методичної роботи з педагогічними кадрами як передумови підвищення творчого потенціалу, компетентності вчителя.

15. Визначення умов модернізації, оптимізації структури методичної роботи.

16. Посилення практичної спрямованості методичної роботи, надання реальної допомоги вчителям, створення умов для підвищення творчого потенціалу педагогів.

17. Організація методичної роботи на основі діагностично-прогностичного підходу.

18. Упровадження досягнень перспективного педагогічного досвіду з питань організації методичної роботи.Категорія: Методична папка школи

Шановний відвідувачу, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.